HAKKIMIZDA

Bizler genç girişimciler sizlere daha iyi bir hizmet sağlamak için bir araya geldik.Evlerinize girdik temizledik, çocuklarınıza baktık yaşlılarınıza yardımcı olduk en iyi hizmeti biz yaparız dedik ve yola çıktık.

Şimdi büyüyen ailemize sizleride davet ediyoruz ...

Bir danışmanlık firması hayal edin… Sizin ve ailenizin yaşam kalitesini yükseltecek bir firma. Yepyeni fikirlerle, yepyeni bir beyinle yola çıkan. Çocuğunuzun bakımını üstlenen, hastalarınıza kucak açan, temizliğinizi yapan, villalarınızda ve çiftliklerinizde yatılı aile imkanı sunan, iyi bir personel, başarılı bir asistan temin eden ve bunun gibi birçok alanda hizmet veren bir firma.

Biz sadece hayal etmekle kalmadık, bizzat bu firmanın ta kendisini, yani Duru Danışmanlık firmasını kurduk. Profesyonelce çalışan Duru ekibi, fiyat ve hizmet stratejisiyle de farklılık gösteriyor… Şimdi bir telefonla bilgi alın. Bırakın hayatınız biraz DURU’lsun… (0224) 272 70 78

Konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Hemen arayın sizi size en uygun kriterlere sahip olan bakıcımız ile görüştürelim ve size bakıcımız hakkında detaylı bilgiler sunalım.